Despre noi

Firma noastră

Florari cu peste 25 de ani de experienta.

Intotdeauna vom oferi clientilor nostri cea mai buna experienta prin : 

  • Produse de cea mai bună calitate
  • Cele mai bune servicii de livrare
  • Flori proaspete in permanenta
  • Atentie la detalii
  • Profesionalism

Echipa noastra

In echipa noastra se regasesc florari cu peste 25 de ani de experienta, asadar colegii nostrii au experienta necesara sa faca fata oricarei provocari si sa pregateasca pentru dumneavoastra cele mai minunate omagii. Livratorii CoroanesiJerbe.ro nu sunt mai prejos nici ei, cu o experienta de peste 9 ani in livrarea florilor stiu cu exactitate cum sa manevreze si sa va livreze in siguranta coroanele funerare si aranjamentele florale funerare.Cu noi nu veti da gres niciodata!

Florarie cu experienta

In colaborare cu colegii de la Floraria - Floristo reusim sa producem si sa livram in cel mai scurt timp posibil in Bucuresti si Ilfov aranjamente florale funerare de cea mai buna calitate.

Ne puteti vizita atelierul fizic cu confirmare telefonica in :

Strada 1 Mai, nr.65, Ciorogarla, Ilfov